Diddy žaluje značku Sean John o 25 milionů dolarů za použití jeho image v reklamách

Raper Puff Daddy

Diddy je opět zapleten do právní bitvy se Seanem Johnem, oděvní řadou, kterou proslavil.

Podle dokumentů federálního soudu podaných ve čtvrtek (4. února) na Manhattanu v New Yorku Puff žaluje Seana Johna a současného vlastníka společnosti Global Brands Group USA o 25 milionů dolarů. Soud tvrdí, že společnost GBG USA spolupracovala s britským maloobchodním prodejcem žen Missguided na vytvoření nové dámské řady a na propagaci nové značky použila jméno, image a podobu Diddy. Hudební magnát však společnosti nikdy nedal svolení. GBG USA je obviněn z poskytování falešných nabídek tisku o Diddy podporující linku.

„Dohoda SJ / Missguided byla uzavřena bez vědomí, souhlasu nebo souhlasu pana Combse,“ uvádí se v žalobě. „A pan Combs nikdy nepodpořil sbírku GBG, která je označena jako„ sean john x missguided “a„ Sean John x Missguided “. Pan Combs neposkytl obžalovaným právo používat jeho jméno, podobu, podobu nebo osobnost ve spojení s GBG Collection, ani nesouhlasil s veřejným prohlášením nebo vystoupením na podporu GBG Collection. “

Celkově Puffův právní tým obviňuje GBG USA z falešného souhlasu, zneužití podoby a porušování jeho práv na publicitu. Hledají „náhradu skutečných, zvláštních a zákonných škod, zisků připisovaných neoprávněnému použití a zneužití jeho jména, image, podoby a osobnosti, jakož i poplatků a nákladů advokáta“ ve výši 25 milionů dolarů a chtějí zkušební porota.

XXL oslovil GBG k vyjádření.

Diddy založil značku Sean John v roce 1998 a vedl značku k mírnému úspěchu. V roce 2016 prodal většinový podíl ve společnosti GBG USA. Diddy se v loňském roce dostal do problémů s GBG, když je obvinil, že tajně použili frázi Vote or Die, kterou Diddy proslavil.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

SanFair Daily

The latest on what’s moving world – delivered straight to your inbox

Tony

Tony

Comments