Překvapení v Nashville: Taylor Swift vystoupila na charitativní akci svého partnera

Překvapení v Nashville: Taylor Swift vystoupila na charitativní akci svého partnera

Taylor Swift se zúčastnila benefiční koncertní akce Tight Ends & Friends, kterou pořádal její partner Travis Kelce. Na pódiu v Nashville předvedla společně s dalšími umělci slavnou skladbu Love Story.

Zpěvačka Taylor Swift příjemně překvapila návštěvníky charitativního setkání Tight End University (TEU), které organizuje její partner Travis Kelce. Koncertní benefit „Tight Ends & Friends" se konal v úterý 23. června v prestižní hale The Pinnacle v Nashville, Tennessee, kde se světoznámá umělkyně neočekávaně objevila na pódiu.

Osmmatřicetiletá Swift předvedla svůj slavný hit „Love Story" v duetu s uznávanou country zpěvačkou Lainey Wilson. Jejich energické vystoupení tak patřilo k vrcholům celodenního programu, který měl za cíl vybrat prostředky pro dobročinné účely. Diváci se mohli těšit na autentické provedení jedné z nejznámějších písní populární hudby.

Účast Taylor Swift na akci, kterou organizuje její zamilovaný partner Kelce, přitahla pozornost médií po celém světě. Osminásobná držitelka Grammy Award tímto gestem potvrdila svou podporu charitativním snahám. Event Tight End University má dlouholetou tradici a zaměřuje se na rozvoj mladých talentů v americkém fotbale, přičemž letos se program rozšířil o kvalitní hudební program.

Swift se v posledních měsících stala součástí fotbalové komunity díky svému vztahu se hvězdou Kansas City Chiefs. Její přítomnost na sportovních akcích a charitativních setkáních poutá velkou pozornost a přispívá k jejich popularizaci. Benefitní koncert v Nashville tak reprezentuje spojení světu hudby a profesionálního amerického fotbalu.

Zdroj: US Magazine

Rubrika: Celebrity & Influenceři