Americké indexy prudce padají, technologické giganty táhnou trh dolů

Americké akciové indexy S&P 500 a Nasdaq čelily dnešnímu výrazného poklesu, který vyvolaly prodeje velkých technologických firem. Pozitivní prognóza společnosti Micron se nepovedlo kompenzovat slábnutí dominantních hráčů sektoru.
Americké akciové trhy zaznamenaly v posledních obchodních seancích výrazný pokles. Index S&P 500 a technologicky zaměřený Nasdaq se oba dostaly do červených čísel, což bylo způsobeno masivním prodejem akcií velkých technologických společností. Tento vývoj zdůrazňuje rostoucí nervozitu investorů ohledně budoucnosti sektoru, který dlouhodobě táhne růst amerických burz.
Rubrika: Akciové trhy